Po co Ci baza mailingowa?

po co Ci baza email

Baza email to baza kontaktów. A jak każdy człowiek, który prowadzi firmę wie, baza kontaktów to podstawowa rzecz w każdym biznesie.

Nie masz kontaktów, to nie masz klientów, a jak nie masz klientów, to nie zarabiasz, a jak nie zarabiasz w swoim biznesie, to wracasz na etat. Prosta kolej rzeczy.

Chcesz rozwinąć jakikolwiek biznes online czy offline? To potrzebujesz kontaktów. Bez kontaktów NIE ZARABIASZ. Bo nie masz komu sprzedać. Proste jak drut, jasne jak słońce.

Uwaga, uwaga, objawienie -> W Biznesie chodzi o SPRZEDAŻ. Stąd są pieniądze na Twoją wypłatę. Tylko stąd. Nie sprzedajesz -> to nie zarabiasz.

Co jeśli nie masz bazy kontaktów?

Jeśli nie masz bazy kontaktów no to … zgadnij.. co się wtedy dzieje….  NIE ZARABIASZ … bo nie masz komu sprzedawać.

Wtedy zamykasz swój biznes, w którym nie ma klientów i wracasz na etat bo z czegoś trzeba żyć. Na etacie pracujesz dla kogoś, kto jest Twoim szefem i ten ktoś, ma bazę kontaktów i ma komu sprzedawać i dlatego ma na to, żeby zapłacić Ci wypłatę. Jeśli straci swoją bazę kontaktów, straci klientów i Ty wtedy stracisz pracę, bo Twój szef nie będzie miał na wypłatę dla Ciebie. To są podstawy ekonomii.

Jeśli chcesz zarabiać online na swoje życie

Więc jeśli marzy Ci się ten cały biznes online, super dochód z laptopa, chcesz zarabiać ONLINE z domu, z każdego miejsca na Ziemi, mieć tą wolność i w ogóle super lifestyle to… co trzeba zrobić?

Na początek trzeba zejść z chmur na ziemię i uzmysłowić sobie, że po pierwsze cokolwiek w tym ONLINE chcesz robić, to to “COŚ” co sobie wymyślisz, CZYMKOLWIEK to “COŚ” jest, to na milion % założę się, że ostatecznie polega na tym, że trzeba COŚ komuś sprzedać, ktoś komuś za COŚ musi zapłacić, aby mogła pojawić się jakakolwiek WYPŁATA DLA CIEBIE. 

Dwa scenariusze

Wiec…. uwaga.. niespodzianka: Musisz MIEĆ to “COŚ” KOMU SPRZEDAWAĆ! Prawda?

Bo inaczej…

SCENARIUSZ 1

… będziesz się bujał w tym online, dawał posty na lewo i prawo, lajwy i cuda na kiju robił i w końcu jak nie masz komu sprzedać, to co się dzieje? Zawijasz manatki i wracasz na etat 🙂

Albo

SCENARIUSZ 2

… jeśli robisz ten online pracując jeszcze na etacie, to NIGDY się z niego nie wyrwiesz, bo NIGDY nie zarobisz na tyle by zostawić etat i będziesz się tak kręcić w kółko, aż w końcu stwierdzisz, że

  • albo nie ma to sensu i się poddasz,
  • albo, że trzeba by w końcu coś zmienić, bo to co robisz nie działa, więc widocznie trzeba COŚ robić inaczej.

I im szybciej zejdziesz na ziemię i dojdziesz do tego drugiego wniosku, tym szybciej zaczniesz zarabiać.

Więc.. wniosek jest prosty -> MUSISZ mieć bazę kontaktów.

 

Przejdź do następnego artykułu: Jaka baza kontaktów jest najlepsza?

 

BEZPŁATNE SZKOLENIE JAK ZROBIĆ PIERWSZĄ STRONĘ LĄDOWANIA

jak zrobic strone pzrechwytujaca squeeze page

W tym bezpłatnym szkoleniu pokazuję Tobie KROK po KROKU jak w narzędziach Getresponse W_5 MINUT wykonać swoją pierwszą stronę lądowania typu SQUEEZE PAGE czyli Stronę Wyciskacz, inaczej zwaną Stroną Przechwytującą. Pokazuję także jak stworzyć pierwszy formularz zapisu na listę mailingową, jak założyć pierwszą listę mailingową, oraz jak stworzyć i napisać i uruchomić pierwszą automatyczną wiadomość email. Zapraszam 🙂 TUTAJ SZKOLENIE >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *