Jak zacząć zbierać swoją listę mailingową?

Aby ktokolwiek zapisał się na Twoją listę to musi mieć ku temu powód. Czyli musi chcieć się dowiedzieć czegoś co mu obiecujesz “powiedzieć”, po podaniu jego adresu email.

Inaczej mówiąc, aby zbierać listę trzeba tworzyć różne poradniki, podpowiedzi, wskazówki pomocne Twojej grupie docelowej.

Nikt nie poda Ci swojego adresu jeśli nie będzie widział  tym jakiś korzyści dla siebie.

Musisz kierować się interesem tych osób, które wchodzić będą na Twoją stronę. Czego oni potrzebują? Czego szukają? Jakich informacji szukają? Jakie informacje im będą pomocne?

Oferujesz INFORMACJĘ w zamian za adres email.

Poradniki te powinny być krótkie. Porady tam zawarte szybkie do zastosowania.

Kluczową rzeczą jest NAGÓWEK, który jest na takiej stronie. Nagłówek obiecujący szybkie proste rozwiązanie jakiegoś problemu.

 

Przykładowa strona
do zbierania adresów email

przykladowa strona przechwytujaca landing page

Być może będziesz robić to pierwszy raz i nie masz pomysłów na taki poradnik. Służę wsparciem i pomocą. Abyś jak najszybciej zaczął zbierać swoją listę adresową.

Zgłoś się do mnie przez zakładkę kontakt, opisz swój problem, a ja się z Tobą skontaktuje i zupełnie bezpłatnie* pomogę Tobie w zaplanowaniu pierwszego Twojego poradnika 🙂

NIECH TWOJA LISTA @ ROŚNIE!
Pozdrawiam Cię Asia Sitarz:)

*oferowana bezpłatna pomoc dotyczy osób, które używają GETRESPONSE zarejestrowanego z mojego linku partnerskiego. Zarejestruj swoje konto w GR z mojego linku TUTAJ, zgłoś mi swoją rejestrację i otrzymaj dostęp do moich szkoleń i wsparcia.